BEST PC

Wygeneruj kod do paczkomatu

Zamów naprawę i skorzystaj z bezpłatnej przesyłki

Zorganizujemy bezpłatny odbiór przez firmę kurierską lub wygenerujemy dla Ciebie kod do paczkomatu InPost (możesz również zrobić to samodzielnie). Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, zadzwonisz do nas lub napiszesz maila. To jedyne, co Cię dzieli od naprawy uszkodzonej elektroniki.

Serwis elektroniki, Serwis laptopów, Serwis telefonów, Serwis iPhone, Serwis Apple, Skup i sprzedaż. 

Skorzystaj z usługi InPost “szybkie zwroty”, aby szybko i wygodnie nadać paczkę paczkomatem, bez konieczności drukowania etykiety. Dołącz automatycznie wygenerowany formularz zgłoszeniowy.

To właśnie paczkomat InPost! Jedyna różnica polega na tym, że nie potrzebujesz etykiety do nadania paczki. Po wypełnieniu krótkiego formularza na stronie szybkiezwroty.pl otrzymasz 10-cyfrowy kod, który należy napisać na kartonie. Następnie wystarczy znaleźć dowolny paczkomat InPost i na jego terminalu wprowadzić otrzymany kod. Cały proces przebiega sprawnie i bez problemów. Masz aż 14 dni na nadanie paczki – tyle czasu jest ważny otrzymany kod.

Wypełnij poniższy formularz, dalsze instrukcje otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.

ZAMÓW NAPRAWĘ

Wyślij za darmo swój sprzęt do naprawy

Wypełnij formularz, automatycznie zostanie pobrany formularz naprawy. Prosimy, aby dołączyć go do paczki, abyśmy mogli zidentyfikować zamówienie. Dalsze instrukcje otrzymasz po wysłaniu formularza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Napisz, w czym możemy Ci pomóc

Opisz w kilku słowach, w czym potrzebujesz pomocy, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu udzielenia wsparcia.

TU NAS ZNAJDZIESZ