Wymiana tylnej klapki iPhone 11 Pro

249 zł

Wymiana Tylnej Klapki 11 Pro

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Ci usługę wymiany szklanej klapki dla iPhone’a. Do tego celu używamy zaawansowanej technologii lasera. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów jest gotowy, aby przywrócić piękno i funkcjonalność Twojego urządzenia w sposób szybki i precyzyjny.

Korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, możemy skutecznie usunąć uszkodzoną szklaną klapkę, nie naruszając przy tym struktury innych elementów Twojego iPhone’a. To znaczy, że Twoje urządzenie pozostanie oryginalne i nie straci na wartości.

Proces wymiany szklanej klapki przy użyciu lasera jest niezwykle precyzyjny. Wykorzystujemy wyspecjalizowany laser, który bezpiecznie odseparowuje uszkodzoną szklaną klapkę. Po usunięciu uszkodzonej klapki, przygotowujemy korpus telefonu, do montażu nowych plecków. Dzięki tej innowacyjnej metodzie, unikamy mechanicznego usuwania uszkodzonej klapki, co przekłada się na szybki proces naprawy oraz wysoką estetykę wykonanej pracy. 

Szklana klapka jest wysokiej jakości, wykonana zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami producenta, aby zapewnić Ci doskonałą estetykę i wytrzymałość. Po zakończeniu naprawy, przeprowadzamy dokładne testy.

Jeśli chcesz przywrócić wygląd i funkcjonalność swojego iPhone’a poprzez wymianę szklanej klapki, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Gwarantujemy, że Twój telefon będzie wyglądał tak samo pięknie jak przed uszkodzeniem, a Ty będziesz zadowolony z jakości naszej pracy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji.

Wymiana tylnej klapki, korpusu iPhone 11 Pro

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Napisz, w czym możemy Ci pomóc

Opisz w kilku słowach, w czym potrzebujesz pomocy, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu udzielenia wsparcia.

TU NAS ZNAJDZIESZ